Backlink Paketleri

Bu yüksek kaliteli seo backlinklerini doğru şekilde paketledik. Bu bağlantı kurma hizmeti ile, web sitenize işaret eden yüksek otorite edu, gov ve wiki backlinklerinin bir karışımını bulacaksınız.

Edu & Gov Backlink Paketleri

Edu & Gov Backlinkler

.Edu ve .Gov backlinkleri web sitenize yetki eklenmesine veya bazı kişilerin bir “güven düzeyi” dediğine yardımcı olabilir. Edu ve Gov, web sitenize yönlendiren web sitelerinin alan uzantılarına başvurur. Henüz farkında değilseniz, .edu alanları yalnızca akademik veya eğitim enstitüleri olarak kayıtlı olanlar için geçerlidir ve .gov uzantısı yalnızca devlet bazlı operasyonlarda kullanılabilir.

Bu geri bağlantıların bu kadar değerli olmasının nedeni, Google'ın yalnızca kaliteli referanslarla kaliteli içerik sunmak için bu web sitelerine güvenmesidir. Örneğin, günümüz akademik dünyasında akademik araştırma makalelerine baktığımızda, profesörlerin sadece Harvard stili referansını kabul etmeleri çok yaygındır. Bu özel stil, kolay kullanılan referansları görmelerine ve içeriğin kalitesine karar vermelerine yardımcı olur. Google, kullanıcıların genellikle güven sıralaması olarak adlandırdığı verileri vererek benzer bir algoritma kullanır. Kendi sitenize geri dönen devlet ve akademik öğrenim siteleri gibi güvenilir ve saygın web sitelerine sahip olarak daha yüksek bir güven derecesi elde edebilirsiniz.

Panda, Penguen ve diğer tüm Google algoritma güncellemelerine rağmen, .edu ve .gov bağlantıları, web sitenizin güvenini, otoritesini ve aynı zamanda anahtar kelime sıralamasını yükseltmek için güvenilir bir seçimdir. Uygun bir fiyat için edu ve gov backlinklerini satın alabilir ve yatırımda mükemmel getiri elde edebilirsiniz.

Bu tür backlinks almak zor

Neyse ki sizin için bazı web sitesi sahipleriyle harika bağlantılar kurduk; Bu nedenle, şimdi size uygun fiyatlara kaliteli .edu ve .gov geri dönüşleri sunabiliyoruz.

Tabii ki bu doğadaki web sitelerini kullanırken, sağladığınız içeriğin en yüksek kalitede olması esastır. Eğitim web sitelerinin, öğrencilere öğrenim amaçlı olarak değindikleri için değer ve bilgi sunmak için oluşturulduğunu unutmayın. Dolayısıyla içerik çok güçlü olmalı ve bazı web sitelerinde sadece belirli nişler kabul edilir.

.Edu ve .gov backlink satın alırken nelere dikkat etmelisiniz?

İnsanların edu ve gov backlink satın alırken para biriktirmeye çalıştığı bazı tartışmalar olmuştur. Servis sağlayıcılar, standart bir .org veya .com backlink'den başka bir avantajı olmayan, örneğin .edu.com linkleri veya .edu.org gibi ürünlerin satıldığı görülmüştür. Tüm edu ve gov backlink'lerinin, söyledikleri gibi olduklarını ve mümkün olan en iyi arama artışını sağlayabilmelerini sağlıyoruz.

Wiki Backlinkler

Son birkaç yıl içinde, en iyi SEO uzmanları tarafından sitelerinin maruz kalmasını en üst düzeye çıkarmak için kullanılan wiki backlinkleri, web sitesinin arama motoru sıralamalarını iyileştirmek için mükemmel bir araç haline gelmiştir.

Wiki nedir?

Bir Wiki, bireylerin Wiki sitesinde görüntülenen bilgileri, hedeflenen URL'lerini işaret eden bağlantılı backlinklerle düzenleyip güncellemelerine olanak tanıyan farklı konular hakkındaki bilgileri depolamak için kullanılan web siteleridir.

Forum Backlink Paketleri

Yüksek PR bir forumda sitenizin bağlantısını yayınlamanın Google sıralamanızı hızla yükseltmek için mükemmel bir yol olduğu bir sır değildir. Sitenize tutarlı bir şekilde yüksek PR ekleyin ve uzun vadede Google ve diğer Arama Motorları tarafından yeniden ödüllendirilir.

Forum Link İnşaası Nedir?

Forumlardan bağlantı kurma, web sitenizin bağlantılarını popüler forumlarda yayınlamanın bir yoludur. Aslında pek çok konuda internette yüzlerce forum var. Bazı forumlar, kullanıcıların belirli bir ilgi alanındaki bilgileri özellikle paylaşarak bilgi alışverişi için çevrimiçi tartışmalara girmeleri için bir fırsat sunan bir ana web sitesine doğrudan bağlıdır. Forumların çoğu, posterlerin gönderilerinde ya postaların bir parçası olarak ya da imzanın bir parçası olarak linkler bulundurmalarına izin verir. Tüm bu bağlantılar, web sitenize değerli geri dönüşlere dönüşecek!

Her forumun zengin bir içerik kaynağı olduğu ve arama motorlarının bu forumlar hakkında tutkulu olduğu reddedilemez. Bu tür forumlardan gelen linkler, web siteniz için çok değerlidir, çünkü bu sayfalar alakalı, anahtar kelime bakımından zengin içerik barındırır - ve bu anahtar kelimeler için bağlantılarınızın değeri oldukça geliştirilecektir. Forum bağlantı inşaasını kullanarak, web sitenizin arama motoru sıralamasını artıracak kalıcı tek yönlü bağlantılar alabilirsiniz.

Blog Yorum Backlink Paketleri

Blog Yorumları

Blog yorumları nelerdir?

Çoğu blog yayınının altında, ziyaretçilerin her gönderi hakkında yorum yapmaları için bir alan vardır. Blog yorumu, başarılı bir blogun önemli bir parçasıdır ve alan blogcuları çok iyi bir blog oluşturmayı anlamaya ve bunlara odaklanmalıdır.

Blog Yorumlarının Amacı

Blog yorumları, bir blogu daha sosyal ve etkileşimli yapan şeydir. En popüler bloglar, kullanıcılar arasında çok etkileşimli ve sosyal bir tartışmaya sahip olanlardır; bu da onları sosyal ağın güçlü bir bileşeni haline getirir.

İnkar edilemez, insanlar dahil hissetmeyi sever. Bir blogdan ayrılmak, okuyucuların ilgilerini çeken bir konuyla ilgili konuşmaya katılmalarını sağlar.

Blog yorumları sayesinde, sitenize kaliteli, tek yönlü bağlantılar oluşturabilirsiniz. Zamanla, bu, arama motoru sıralamanızı ve trafiğinizi artırmanıza yardımcı olur.

Backlink Paket Fiyatları

SEO Ultimate Paketi
Wiki Backlink: 40.000
Yüksek PR Wiki Backlink: 2000
Wiki Edu Backlink: 2500
Blog Yorumu: 20.000
PR 5/8 Sosyal Backlink: 700
Yüksek PR Dofollow Backlink: 4000
Forum Post Backlink: 6000
Fiyat: 1000 TL
*Detaylı Sonuç Raporu
*Siparişler 10-15 iş günü içinde tamamlanır.
SEO Deluxe Paketi
Wiki Backlink: 16.000
Yüksek PR Wiki Backlink: 1000
Wiki Edu Backlink:1000
Blog Yorumu: 10.000
PR 5/8 Sosyal Backlink: 500
Yüksek PR Dofollow Backlink: 1500
Forum Post Backlink: 2500
Fiyat: 500 TL
*Detaylı Sonuç Raporu
*Siparişler 7-15 iş günü içinde tamamlanır.
SEO Temel Paket
Wiki Backlink: 16.000
Yüksek PR Wiki Backlink: 300
Blog Yorumu: 5.000
PR 5/8 Sosyal Backlink: 200
Sosyal İmleme: 500
Edu Backlink: 300
Yüksek PR Dofollow Backlink: 500
Forum Post Backlink: 500
Fiyat: 350 TL
*Detaylı Sonuç Raporu
*Siparişler 7-15 iş günü içinde tamamlanır.
Karma SEO Paketi
500 Sosyal Backlink: 100 TL
16.000 Wiki Makale: 100 TL
2500 Forum Post: 120 TL
1500 PR1/PR8 Dofollow Backlink: 100 TL
600 Sosyal İmleme: 100 TL
500 .Edu Backlink: 100 TL
10.000 Blog Yorumu: 120 TL
5000 Blog Yorumu: 70 TL
20.000 Profil Backlink: 500 TL
5000 Wiki Pr2/Pr8 Backlink: 350 TL
5000 Wiki Pr2/Pr8 Backlink: 350 TL
*Detaylı Sonuç Raporu
*Siparişler 7-15 iş günü içinde tamamlanır.